Предмет: Физика, автор: dashkkashkolnik

Скільки часу тривало нікелювання, якщо у процесі електролізу на виробі осів шар нікелю масою 3,6 г за сили струму 2 А?
Cрочнооооооо

Ответы

Автор ответа: DedStar
60

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 3,6 г = 3,6·10⁻³ кг

k = 0,304·10⁻⁶ кг/Кл - электрохимический эквивалент никеля

________________

t - ?

По закону электролиза:

m = k·I·t

Отсюда:

t = m / (k·I)

t = 3,6·10⁻³ / (0,304·10⁻⁶·2) ≈ 5 920 с    или  t = 1,64 ч      или  1 час 38 мин

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: annakustova1982
Предмет: Математика, автор: Аноним