Предмет: Физика, автор: nychto

Обчисліть ККД ідеальної теплової машини , температура нагрівання якої дорівнює 750 К, а температура холодильника 300 К​

Ответы

Автор ответа: ImperorII
2

Відповідь:

Пояснення:

η = 1 -T₂/T₁

η = 1 - 300/750 = 0.6 = 60 %


nychto: спасибо
Похожие вопросы