Предмет: Физика, автор: masha47891029271

Потяг, рухаючись рівномірно, проходить шлях 12 км за 10 хв.
Потужність тепловоза 3000 кВт. Визначте силу опору руху.

Ответы

Автор ответа: sanng
5

Ответ:

F опору = 150кН

Объяснение:

Оскільки u=const, то F опору = F тяги.

A=Nt, => A=3000000Вт * 600с = 1800МДж

A=Fl, => F=A/l,      

=> F=1800000000/12000=150кН

(Перевірка: Якщо F опору = 150кН, то рівнодійна сила = 0, а це значить, що u=const)

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: sonyakarimova