Предмет: Физика, автор: sotnikvictoria2004

Який ККД ідеальної теплової машини, якщо температура нагрівника дорівнює 357°С, а температура холодильника 17°С

Ответы

Автор ответа: ImperorII
9

Відповідь:

Пояснення:

η = (Т₁-Т₂)/Т₁ = 1 - Т₂/Т₁

Т2 = 17+273 = 290 К

Т1 = 357+273 = 630 К

η = 1 - 290/630 = 0,5396 = 53,96 % ≈ 54 %

Похожие вопросы