Предмет: Физика, автор: Nnastya13

яка маса тіла, на яка діє сила тяжіння 0,5 Н на поверхні землі? Як зміниться ця сила тяжіння, якщо це тіло буде знаходитися на відстані 2R від поверхні землі ?

Ответы

Автор ответа: ImperorII
2

Відповідь:

Пояснення:

F = GMm/R² = gm,   де g = GM/R²

==> m = F/g

m = 0.5/10 = 0.05 кг = 50 г

F₁ = GMm/4R² = gm/4 =  0.125 H

Похожие вопросы