Предмет: Физика,
автор: leraanonim1312
Тіло кидають угору, надаючи йому
кінетичної енергії 500 Дж. На певній
висоті кінетична енергія тіла
зменшиться до 350 Дж. Якою буде
потенціальна енергія тіла на цій висоті?
Опором повітря знехтуйте.
mstolyarchk16:
Е-500*350/10=17500
Ответы
Автор ответа:
70
Ответ:
Объяснение:
Eп = 500 - 350 = 150 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: QQQ31
Предмет: Русский язык,
автор: as981004
Предмет: Русский язык,
автор: гоша32
Предмет: Математика,
автор: дальчик