Предмет: Физика,
автор: veronika6727986282
Нікелювання деталі, поверхня якої S=120см 2 , тривало t=5год за сили струму I=0,3 А.
Визначити товщину утвореного покриття нікелю. Електрохімічний еквівалент нікелю k = 3 ∙10 -7
кг/Кл, густина p=8,8∙ 10 3 кг/м 3 .
Розв’язання :
На деталі виділилась маса нікелю m=k∙ I∙ t. З другого боку, m=p∙V=p∙ h ∙S, де h-шукана товщина
покриття. Тоді k∙I∙t=p∙h∙S, звідси h=k ∙ I∙ t/p ∙S. Обчисліть!
Ответы
Автор ответа:
10
Відповідь: На деталі виділилась маса нікелю m=k∙ I∙ t. З другого боку, m=p∙V=p∙ h ∙S, де h-шукана товщина
покриття. Тоді k∙I∙t=p∙h∙S, звідси h=k ∙ I∙ t/p ∙S. Тоді:
h= 3.10^-7*0,3*18000/8,8*10^-3*0,012=2,20909*10^-9(приблизно)
Пояснення: не забудьте перевести все в основні одиниці вимірювання
S= 0,012 m^2
t= 18000c.
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: Жлобинская
Предмет: Русский язык,
автор: deniskafamin
Предмет: Другие предметы,
автор: yanchik7442
Предмет: Биология,
автор: Ilina2351
Предмет: Математика,
автор: Алликааааааа