Предмет: Українська мова, автор: allourkovskasv

Чи важливо виконувати обіцянки ? Есе

Ответы

Автор ответа: perehudakarina
5

Ответ:

Трішки більше ніж есе,але все ж))

Людина повинна відповідати за свої слова. Цього нас вчили з дитинства. Але, кажучи це, наші батьки та вчителі, що говорили нам про це, далеко не завжди самі це робили. Згадаймо, скільки разів ба­тьки обіцяли купити ту чи іншу іграшку, розраховуючи на те, що ди­тина відчепиться, а потім і зовсім забуде. І яке ж відчуваєш розча­рування, коли розумієш, що ніякої нової іграшки у тебе не буде! Так, ще з дитинства починаєш розуміти, що люди навколо тебе бувають не­щирі, що не можна довіряти словам іншої людини. А якщо інші го­ворять неправду, то можна це робити і самому. І з такої, на перший погляд, дрібниці насправді виростає велика проблема.

«Слово не горобець, вилетить не впіймаєш», — кажуть в наро­ді. І перш ніж пообіцяти що-небудь, людина повинна сто разів по­думати, чи зможе вона це зробити. У давні часи люди вірили у силу слова, у відповідність його дійсності. Тому вони не мали підписува­

ти якісь договори, закріплювати угоди печатками. Однією з най­кращих якостей вважалося здатність дотримувати слова. А зараз нещирість, хитрість сприймаються як цілком зрозумілі й прийнят­ні речі. Люди одружуються, обіцяють бути вірними друг другу пе­ред свідками, та потім зраджують і залишають один одного. Ком­паньйони підписують угоду, та зовсім не збираються дотримувати­ся її умов, бо кожний думає лише про свою вигоду.

Дуже прикро дивитися на цю нещирість, та починається все з недотриманих обіцянок. Велика брехня народжується з малої. Тому намагайтеся дотримувати свого слова, не обдурюйте інших, і, мож­ливо, світ стане чеснішим!

Подробнее - на Znanija.com - https://znanija.com/task/32819552#readmore

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: ehte5492
Предмет: Русский язык, автор: Аноним
Найти грамматические основы сложносочинённых предложения и однородные члены, связанные, помимо интонации, сочинительными союзами И, НО. 
ТЕКСТ: 
Солнце сверкает сбоку, и дорога, укатанная после дождей телегами, замаслилась и блестит, как рельсы. Вокруг раскидываются широкими косяками свежие, пышно-зеленые озими. Взовьется откуда-нибудь ястребок в прозрачном воздухе и замрет на одном месте, трепеща острыми крылышками. А в ясную даль убегают четко видные телеграфные столбы, и проволоки их, как серебряные струны, скользят по склону ясного неба. На них сидят кобчики, -- совсем черные значки на нотной бумаге. 
     Крепостного права я не знал и не видел, но, помню, у тетки Анны Герасимовны чувствовал его. Усадьба -- небольшая, но вся старая, прочная, окруженная столетними березами и лозинами. Надворных построек - множество, и все они точно слиты из темных дубовых бревен под соломенными крышами.
Предмет: Русский язык, автор: eleonoraryzhko
Предмет: Алгебра, автор: izabella9