Предмет: Физика,
автор: Yulichkkkkaaaaa
Дві лампочки потужністю 100 Вт і 40 Вт ввімкнені паралельно в мережу 220 В. Визначте опір кожної лампочки і силу струму в кожній лампочці.
Ответы
Автор ответа:
8
Ответ:
U=220 В
P1=100 Вт
Р2=40 Вт
Найти: R1, R2,I1, I2
При параллельном соединении
U=U1=U2=220 В
I=I1+I2
1/R=1/R1+1/R2
I1=U/R1
I2=U/R2
P=U^2/R
P1=U^2/R1
R1=U^2/P1=220*220/100=484 Ом
R2=U^2/P2=220*220/40=1210 Ом
I1=220/484=0.454 A
I2=220/1210=0,182 A
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ХАртем
Предмет: Русский язык,
автор: vasiliev1
Предмет: Английский язык,
автор: Школоло26
Предмет: Алгебра,
автор: Harlisas
Предмет: Алгебра,
автор: мнсескс