Предмет: Физика,
автор: zigzag57
. Яку довжину має мідний дріт, площею поперечного перерізу 0,25 кв.мм, якщо напруга на його кінцях 5,5В, а сила струму в провіднику 0,5 А?
Ответы
Автор ответа:
1
S = 0.25 мм^2;
U = 5.5 B;
I = 0.5 A;
p = 0.02 (Ом * мм^2) / м - удельное сопротивление меди;
L - ?
R = (p * L) / S;
L = (R * S) / p;
R = U / I = 5.5 / 0.5 = 11 Ом;
L = (11 * 0.25) / 0.02 = 137.5 м
zigzag57:
спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: МатвейчикРепчик
Предмет: Русский язык,
автор: Typica1
Предмет: Русский язык,
автор: XuliGan2000
Предмет: Физика,
автор: Иван1977