Предмет: Физика,
автор: rakakaka
Якою буде сила струму під час електролізу розчину мідного купоросу, якщо за 50 хв на катоді виділилося 1.98 г міді? Срочно!
Ответы
Автор ответа:
33
Ответ:
1.9 А
Объяснение:
Дано:
t = 50 хв = 3000 с
m = 1.92 г = 1920 мг
k ( електрохімічний еквівалент ) = 0.33 мг/Кл
З-ти: I - ?
Використовуємо перший закон Фарадея:
m=kIt => I = m/k*t = 1920/0.33*3000 = 1.9 А
-----------
Дано:
t = 50 мин = 3000 с
m = 1.92 г = 1920 мг
k (электрохимический эквивалент) = 0.33 мг / Кл
Найти: I -?
Используем первый закон Фарадея:
m = kIt => I = m / k * t = 1920 / 0.33 * 3000 = 1.9 А
rakakaka:
Спасибо)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Goxa2000
Предмет: Русский язык,
автор: димсик
Предмет: Українська мова,
автор: Юлия29012004
Предмет: Математика,
автор: amalia5551
Предмет: Математика,
автор: dlodkmdmmd