Предмет: Химия,
автор: 09032018nastia
СРОЧНО!!!!!!!!
пж
поожааалуйсттттааааа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Розрахуйте об’єм газу, який виділиться при взаємодії алюмінію масою 5,4 г з сульфатною кислотою.
09032018nastia:
Спасибо)
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
5,4 г Х л
2 Al + 3H2SO4 = Al2(SO4)3 + 3H2
n=2 моль n=3 моль
М=27 г/моль Vm=22,4 л/моль
m=54 г V = 67,2 л
5,4 г Al - Х л Н2
54 г Al - 67,2 л Н2
V(H2) = 5,4 * 67,2 \ 54 = 6,72 л
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Frost2003
Предмет: Українська мова,
автор: sokolovamurka
Предмет: Английский язык,
автор: вильдан123
Предмет: Математика,
автор: ВыВсеМеняБесите
Предмет: География,
автор: fiersh81