Предмет: Химия, автор: rasa99


1.Визначити масу купрум (II) оксиду, який утворюється при розкладі 14,7 г купрум (II) гідроксиду.
2.Розрахувати масу солі, яка утвориться при взаємодії 13 г цинку з соляною кислотою.
3. Обчисліть масу кисню, який утворюється при розкладі 108 г води
4. Обчисліть об’єм (н.у.) газу, який утворюється при взаємодії цинку з розчином, що містить 0,4 моль соляної кислоти.
5. Яка маса кальцій оксиду вступила в реакцію з водою, якщо утворився гідроксид масою 22,2 г?
6.Визначити масу купрум гідроксиду ,що утвориться при взаємодії 40 г купрум сульфату з з натрій гідроксидом.

отдаю все свои баллы умоляю решите !!!!!!31 балл

Ответы

Автор ответа: rubydisney15
11

Ответ:

1. дано

m(Cu(OH)2) = 14.7 g

-------------------

m(CuO)-?

Cu(OH)2-->CuO+H2O

M(Cu(OH)2) =98 g/mol

n(Cu(OH)2)= m/M= 14.7 / 98  = 0.15 mol

n(Cu(OH)2) = n(CuO) = 0.15 mol

M(CuO) = 80 g/mol

m(CuO) = n*M = 0.15 * 80  = 12 g

ответ 12 г

Подробнее - на Znanija.com - https://znanija.com/task/34682391#readmore

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: 5дима
Предмет: История, автор: Аноним