Предмет: Физика,
автор: Liza5764
період піврозпаду радіоактивного ізотопу міді дорівнює 20 хв. Скільки відсотків від початкової кількості радіоактивної міді залишиться через годину?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
25%
Объяснение:
потомучто:
60:20=3
100%:2=50%
50%:2=25%
Автор ответа:
10
Ответ:
41%
Объяснение:
Дано
T=20хв=1/3год
t=1год
Найти
N•100%/N0-?
Решение
N=N0•2^-t/T
Посчитаем степень -t/T= -1/3
N/N0=2^-1/3=0.4061 (округлим до сотых)=0.41
Множим на 100% и получаем 41 процент
Если что, то формула та, что на картинке
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: вероничка542232
Предмет: Русский язык,
автор: mamedov555
Предмет: Математика,
автор: касиния2
Предмет: Литература,
автор: tula2006