Предмет: Химия, автор: dim4ik0077

Срочно помогите пожалуйсто!!! Дам 50 баллов!!!

Яку кількість (г) аніліну (С6Н5NH2) було добуто з 300 г нітробензену? (обов’язково має бути розв’язок)

а) 127; б) 227; в) 327; г) 427

Ответы

Автор ответа: kseniya1353
0
Б) наверное правильно

dim4ik0077: Решение?
Автор ответа: Alexei78
1

Ответ:

дано

m(C6H5NO2) = 300 g

------------------------------

m(C6H5NH2) = ?

C6H5NO2+2H2-->C6H5NH2+H2O

M(C6H5NO2) = 123 g/mol

n(C6H5NO2) = m/M = 300 / 123 = 2.44 mol

n(C6H5NO2) = n(C6H5NH2)

M(C6H5NH2) = 93 g/mol

m(C6H5NH2) = n*M = 2.44 * 93 = 226.92g

ответ 226.92 г

Объяснение:


Alexei78: ответ под Б)
dim4ik0077: Спасибо большое)
Похожие вопросы