Предмет: Математика, автор: masha200858

2.5 кг цукерок коштують 65 грн. Скільки коштує 3.5 кг таких цукерок

Ответы

Автор ответа: arturabc321
0

Ответ:91

Пошаговое объяснение:65/2.5=26

26*3.5=91

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: Аноним