Предмет: Химия, автор: anastasiasevcenko401

Щоб утворити розчин масою 250 г кухонної солі із масовою часткою 2,7 % солі. Потрібно взяти масу солі та води? *​

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
21

Відповідь:

m(солі)=250*2,7/100=6,75г

m(H2O)=250-6,75=243,25г

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: lenokmek
Предмет: История, автор: pechalkamay