Предмет: Математика,
автор: krasnobaevrb
за три четвертих риби сплатили сим цилих одна друга грн. Скильки коштуе 1 кг риби?Скильки рыбы можна купити на 1 грн
РЕШИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!СРОЧНО
Ответы
Автор ответа:
0
1)7 1/2 : 3/4=15/2 * 4/3=60/6=10 грн. вартість риби
2)1 : 10= 1/10 риби можна купити на 1 грн.
2)1 : 10= 1/10 риби можна купити на 1 грн.
Автор ответа:
0
спасибо
Автор ответа:
0
))))))))))))))))))))))))))))))))
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: salekumov
Предмет: Математика,
автор: aroslavolefirenko9
Предмет: Английский язык,
автор: pearsl
Предмет: Физика,
автор: Nicholas99
Предмет: Геометрия,
автор: Ruma29