Предмет: Физика, автор: oleksandrochka

Тиск вітру на стіну будинку дорівнює 100Па. З якою силою вітер тисне на стіну ,якщо її площа становить 25м2?
Будь ласка!!!!!ТЕРМІНОВО!!!!!!ВЕЛИКА КІЛЬКІСТЬ БАЛІВ!!!!!!

Ответы

Автор ответа: Clever46
2

Ответ:

2,5кН

Объяснение:

P=F/S⇒F=PS=100Па*25м²=2500Н=2,5кН

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: arteymc
Предмет: Алгебра, автор: miku04