Предмет: Физика,
автор: kasiyn1979
Який тиск на стіл чинить заповнений водою акваріум якщо висота води в акваріумі 30см а площа його дна 0,5м квадратних,а вага порожнього акваріума 100H
Ответы
Автор ответа:
6
Ответ:
Объяснение:
P = F * h / S
F - сила ( 100 Н )
h - высота ( 30 см = 0,3 м )
S - площадь ( 0,5 м² )
p = 100 * 0,3 / 0,5 = 30 / 0,5 = 60 Па
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: яяяяяяяяяяяячяяяяч
Предмет: Русский язык,
автор: elenaperevozni
Предмет: Русский язык,
автор: nb010103
Предмет: Математика,
автор: den5525
Предмет: Математика,
автор: masha15iul2006