Предмет: Физика,
автор: kristinkaslobodan
Визначити силу, під дією якої тіло масою 300 кг рухається за
рівнянням х = 5 + 3t+0,8t2.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
F = 480 кН
Объяснение:
Прискорення - це друга похідна переміщення
a = x''=1.6м/c². Так як в умові не написано розмірність x пряма йому його в метрах . Сила F = ma (Другий закон ньюнтона)
F = 300 x 1.6 = 480 кН
kristinkaslobodan:
спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Сашуляка
Предмет: Другие предметы,
автор: N11let
Предмет: Другие предметы,
автор: данилка123321
Предмет: Математика,
автор: kate538
Предмет: Алгебра,
автор: klimenkol21