Предмет: Физика, автор: Аноним

Визначити ККД двигуна піднімального крана, який за 1 год піднімає на висоту 30 м вантаж масою 20 т, працюючи від мережі з напругою 220 В при силі струму3 10 А
Срочнооо​

Ответы

Автор ответа: Аноним
8

КПД=Аполезная/Азатрачен=

mgh/(UIt)=20 000 * 10 * 30/(220 * 10 * 3600)=

2*300/(22*36)=25/33=0,(75)≈0,76≈76%  -  это ответ.

1 час=3600 с.

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: ffgddggrr