Предмет: Физика,
автор: Anyviewsbetween
тік жоғары 30 м/с жылдамдықпен атылған массасы 50 грамм садақ жебесінің кинетикалық энергиясы қандай
Ответы
Автор ответа:
57
Ответ:
Объяснение:
Дано:
V = 30 м/с
m = 50 г = 0,05 кг
______________
Eк - ?
Eк = m·V²/2 = 0,05·30² / 2 = 22,5 Дж
можешь помочь мне с геомтрией пожалуйста
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: mr14
Предмет: Русский язык,
автор: arevo2011
Предмет: Русский язык,
автор: mirzoevilgar
Предмет: Математика,
автор: МилаЛ1
V = 30 м/с
m = 50 г = 0,05 кг
______________
Eк - ?
Eк = m·V²/2 = 0,05·30² / 2 = 22,5 Дж