Предмет: Физика, автор: anastasiai4

Помогите,пожалуйста
На первичную обмотку трансформатора, имеющую 110 витков, подано напряжение 220 В. Вторичная обмотка имеет 460 витков. Определи напряжение на зажимах вторичной обмотки и коэффициент трансформации.​

Ответы

Автор ответа: tornado1949
2

Відповідь:

Напруга на вторинній обмотці трансформатора буде 920 В ( без урахування втрат в самому трансформаторі)

Пояснення:

Задача чисто теоретична,тому що на практиці такі трансформатори не використовуються, складмо відношення:W1/W2= U1/U2 , де W-це кількість витків на первинній і вторинній обмотках трансформатора, U-напруга на обмотках трансформатора. 110/460=220/х, х=460*220/110=920 вольт.Коефіцієнт трансформації це величина, яка показує співвідношення напруги або кількісті витків на первинній і вторинній обмотках, в данному випадку це 4.2 .В данному випадку цей трансформатор є підвищуючий, U1 менше U2

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: kolediana2002