Предмет: Физика, автор: annatkachyk042

За скільки часу в нагрівальному елементі, який підключений до напруги 200 В,виділяється 120 кДж теплоти? Опір елемента 40 Ом.

Будь ласка напишіть з Дано

Ответы

Автор ответа: kolomiyka938
0

Ответ:

Дано: U=200B

A=120000 Дж

R=40 Ом

t-?

А=UIt

I=U/R=200 B/40 Ом=5 А

t=A/UI= 120000 Дж/ 200 В*5 А=120 с= 2 хв

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: abramov1915
Предмет: Математика, автор: znak4