Предмет: Химия, автор: nikikomarvit



Обчисліть масу фосфор(V) оксиду, якщо для реакції взяли 6,2 г фосфору.

Ответы

Автор ответа: roshkavictoria2
1

Ответ:

24,4

Объяснение:

4P + 5O2 = 2P2O5

4*6.4(маса фосфора)=24.8   4*31(в.а.м. фосфора)= 124

2* х(маса фосфор(V) оксиду)= 2х

2*(31*2+16*5)=244 відносна атомна маса фосфор(V) оксид

пропорція: 24.8/124=2х/244

2х=(24.8*244)/124

2х=48.8

х=24.4

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: turezhan0207
Предмет: Математика, автор: АлинаСурикова