Предмет: Химия, автор: 17383

Визначте масову частку нітрогенув амоніачній селітрі ДУЖЕ ТРЕБА (БАГАТО БАЛІВ)

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
1

Відповідь:

Mr(NH4NO3)=80

w=28*100/80=35%

Пояснення:

Похожие вопросы