Предмет: Химия,
автор: melnykivan0
2. Яка маса солі утвориться при
взаємодії 3 моля калій гідроксиду
із сульфатною кислотою із?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
3 моль Х г
2KOH + H2SO4 = K2SO4 + 2H2O
n=2 моль n=1 моль
М = 174 г/моль
m=174 г
3 моль КОН - Х г K2SO4
2 моль КОН - 174 г K2SO4
m(K2SO4) = 3 * 174 / 2 = 261 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: mishka06
Предмет: Русский язык,
автор: mamaevtolik
Предмет: Русский язык,
автор: 12we452012
Предмет: Физика,
автор: popularuchenic
Предмет: Математика,
автор: Катакендра