Предмет: Математика,
автор: 989999
купили 9 кг картоплі та 6 кг цибулі , заплативши за всю покупку 87 грн . скільки коштує 1 кг картоплі , якщо ціна 1 кг цибулі дорівнює 7 грн.
Ответы
Автор ответа:
0
1)6*7=42грн-стоит 6кг лука.
2)87-42=45грн-стоит 9кг картофеля.
3)45:9=5грн-стоит 1кг картофеля.
2)87-42=45грн-стоит 9кг картофеля.
3)45:9=5грн-стоит 1кг картофеля.
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: ajgerimkadyrali
Предмет: Математика,
автор: mirasmirnova19
Предмет: Математика,
автор: Njnjnkxkl
Предмет: История,
автор: ЛерочКа04