Предмет: Физика, автор: yarik8yt

Яка площа поперечного перерізу вольфрамового дроту,
через який йде струм 2 А при напрузі 5
В. Довжина дроту 4
м​

Ответы

Автор ответа: katamaranchiik
14

Объяснение:

I=U/R; R=U/I=5/2=2,5 Om

R=pl/S; S=pl/R=0,055×4/2,5=0,088мм²

Похожие вопросы