Предмет: Физика,
автор: airslando
Сила струму в лампі розжарення = 2А. За якої напруги працює лампа, якщо протягом 1хв електричне поле виконує роботу 1,44кДж ?
Ответы
Автор ответа:
27
I = 2 A;
t = 1 мин = 60 с;
A = 1.44 кДж = 1440 Дж;
U - ?
A = U * I * t;
U = A / (I * t) = 1440 / (2 * 60) = 12 B
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: lome
Предмет: Русский язык,
автор: Gleb2506
Предмет: Русский язык,
автор: alekseimasliko
Предмет: Математика,
автор: Патина11
Предмет: Алгебра,
автор: abuzyarova1975