Предмет: Физика,
автор: gaponukvaleria50
Решите задачу пжпж . Яка сила тиску води в отворі площею 1 см", пробитому кулею в стінці резервуа-| ра, якщо рівень води в ньому на 50 см ви- щий від середини отвору?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
0,5Па
Объяснение:p=F/S F=p*S
p=ρgh F=ρghS
S=1см²=0,0001м² h=50см=0,5м
р=1000*10*0,5*0,0001=0,5Па
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Gleb2506
Предмет: Русский язык,
автор: alekseimasliko
Предмет: Русский язык,
автор: зайцева1702
Предмет: Алгебра,
автор: abuzyarova1975
Предмет: Химия,
автор: ira7899