Предмет: Математика, автор: Yuki7

Олексій мав 4 грн. (400 коп.). Він купив льодяник, жувальну гумку та 2 олівці. Льодяник коштує 80 коп., жувальна гумка дорожча від льодяника на 20 коп., а ціна кожного олівця в  4 разі менша, ніж ціна льодяника й жувальної гумки разом узятих. На гроші, що залишились, хлопчик вирішив купити морозиво по ціні 65 коп. Скільки штук морозива він може купити?

Ответы

Автор ответа: Олег200203
0
400- ( 80+ 80+ 20+ 180: 4*2)=130( коп.)- осталось
130: 65=2- мороженого купил Алексей
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Аноним
Предмет: Математика, автор: burulaiulukbekova1