Предмет: Физика,
автор: Ivanihenainnad
Допоможіть будь ласка.
Яку потужність має механізм який за 20с виконав роботу 800 Дж.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 40Вт
Объяснение:
P=, де P-потужність, A-робота, t-час.
P==
=40Вт
Автор ответа:
0
Відповідь: P=40 Вт
Пояснення:
Дано:
A=800Дж
t=20с
P-?
U=A/t
U-напруга
A-робота
t-час
U=P=A/t
P-потужність
P=800Дж/20с=40Вт
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: shapovalov18
Предмет: Русский язык,
автор: validachantaeva
Предмет: Русский язык,
автор: san190480
Предмет: Физика,
автор: nikdasanikolae