Предмет: Українська мова, автор: maryasha15kol

Есе на тему "Мій улюблений актор драм театру" або" Моя улюблена вистава"

Ответы

Автор ответа: nadia15267
1

Ответ:У театр ходжу 3-4 рази на місяць. Звичайно, бувають місяці, коли вдається частіше, але трапляється і навпаки.

Театр люблю з дитинства, переважно через можливість спостерігати наживо за грою акторів. Це як захоплива кінострічка, але без дублів і права на помилку. Я часто порівнюю це з фотозйомкою на плівку: ти маєш один кадр і повинен його не зіпсувати. Мені подобається те, як акторам, режисерам і решті, хто працює над створенням вистави, вдається без особливих спецефектів, іноді навіть без декорацій, витворити цілий світ.

Ходжу в різні театри і навіть намагаюся відвідувати театри в інших містах, коли подорожую. Завжди беру з собою друзів, мабуть, переважно тому, що люблю ділитися емоціями. Нерідко збираю великі компанії, люблю залучати людей до цієї культури.

Театр Франка став моїм улюбленим давно, ще з підліткових років. Тоді він аж запав у душу, особливо коли я вперше побачила на сцені Богдана Сильвестровича (Богдан Ступка – ред.). Тепер важко сказати, чому він улюблений, мені подобаються й інші театри. Мабуть, театр Франка – це як перша закоханість, залишилося багато теплих спогадів. Я навіть мала нагоду познайомитись і поспілкуватись зі Ступкою – це була визначна зустріч у моєму житті.

Я завжди жартую, що обираю вистави за принципом «ще не бачила». Але насправді можу відвідувати один спектакль кілька разів. Часто доводиться обирати вистави під компанію чи подію – це як обирати фільм для перегляду.

На мене стільки вистав справляли враження, що важко пригадати якусь одну. Згадується переважно щось з останнього. Наприклад, вистава «Тату ти мене любив?» в театрі «Золоті ворота». Вона вразила саме історією – життєвою і близькою – та акторами, котрі передали всі її тонкощі. Просто неймовірно, як у маленькому чорному залі, з абсолютною відсутністю декорацій, завдяки постановці та грі акторів у голові вимальовується повна картинка. Ти бачиш місце, де все відбувається, – і це ще більше персоналізує сприйняття спектаклю.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: dddmedvedeva
Предмет: Русский язык, автор: aitosh95
Укажите предложение с грамматической ошибкой (с нарушением синтаксической нормы). 1. Неподалеку, за деревьями, открывался необъятный лазурный простор. 2. Если ты в самом себе не находишь мотива для радости, смотри на других людей. 3. Занятия ведутся в соответствии и на основе утверждённого графика. 4. Ни в чём так свободно не проявляется народный характер, как в песне и пляске. Прочитайте текст и выполните задания А7-А12. (1)…(2)Вместе с тем все мы – члены гражданского общества, то есть социальной системы. (3)Человек принадлежит к определенной культуре, которая в значительной мере обусловливает его поведение, привычки и даже образ мыслей. (4)Культура многослойна, её основу составляют характерные для данной страны, государства обычаи, нравы, способы жизнедеятельности. (5)Они складываются на базе национальной культуры или (в многонациональных государствах) в результате взаимодействия традиций и обычаев народов, населяющих страну. (6)… в повседневной жизни человек руководствуется множеством частных, но от этого не менее действенных правил, факторов и обстоятельств.