Предмет: Физика, автор: Serjik92

Потужність електричного чайника 2,2 кВт. Визначте роботу струму в ньому за 1,5 год. Скільки при цьому витрачається енергії ?

Ответы

Автор ответа: kolomiyka938
2

Ответ: А=198000 Дж

Объяснение: Р=А/t

A=P*t

A=2200 Вт*90 хв=198000 Дж

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Аноним