Предмет: Физика, автор: yerusalimtceva

Із гармати, встановленої на гладенькій горизонтальній поверхні,
горизонтально випущено снаряд зі швидкістю 100 м/с. Якої швидкості руху
набуде гармата після пострілу, якщо маса снаряда дорівнює 20 кг, а маса гармати
— 2 т?​

Ответы

Автор ответа: nikitakor2004
107

p1=p2

p1=m1*v1=20*100= 2000 (кг*м/с)

p2=m2*v1

v2=p2/m2=2000/2000=1 (м/с)

Похожие вопросы