Предмет: Математика,
автор: medyzij
Ви прийшли з магазину, купивши 2,5 кг яблук і 3,5 кг черешень, заплативши за всю покупку 95,75 грн. Мама говорить: «Мені відомо, що 1 кг черешень коштує 17,5 коп.
А скільки коштує 1 кг яблук?»
Ответы
Автор ответа:
7
Ответ:1кг ябл = 13,8 коп
Пошаговое объяснение:2,5х+(3,5×17,5)=95,75
2,5х+51,25=95,75
2,5х=95,75-51,25
2,5х=34,50
х=13,8
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Махч
Предмет: Русский язык,
автор: ДАшутка010
Предмет: Русский язык,
автор: vlada019
Предмет: Математика,
автор: приветивый
Предмет: Математика,
автор: Гранат241