Предмет: Физика,
автор: OlegMan15
СРОЧНО. Заряд 60 Кл по провіднику переміщується за 15c та виконує роботу 250 Дж. Яка сила струму та потужність струму в колі.
Ответы
Автор ответа:
1
I=q/t
I=60/15=4 (A)
P=A/t
P=250/15=16,7 (Вт)
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: фень
Предмет: Английский язык,
автор: Айымбиби
Предмет: Русский язык,
автор: 020899
Предмет: Математика,
автор: samukowa2017
Предмет: Математика,
автор: КЛУБНИЧКА2017