Предмет: Химия, автор: titov6412

У розчині масою 300 г з масовою часткою цукру 15% міститься вода масою: а) 295г
б)45г
в) 255г
г) 60г

Ответы

Автор ответа: Alexei78
1

Ответ:

дано

m(ppa) = 300 g

W(сах) = 15%

------------------

m(H2O) = ?

m(сах)=  300 * 15% / 100% = 45 g

m(H2O) = m(ppa) - m(сах) = 300 - 45 = 255 g

ответ 255 г   в)

Объяснение:

Автор ответа: bogdankoval228993
0

Ответ:

я незнаю сорян бро

Объяснение:

Похожие вопросы