Предмет: Физика,
автор: vshishola03
Розв'яжіть задачу. Авто розвиває потужність 200 кВт за 2 хв. Яку роботу при цьому він виконує?
Ответы
Автор ответа:
38
Ответ: А=24000000 Дж
Объяснение: P=A/t
A=Pt
A=200000 Вт*120 с=24000000 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: sky2woker
Предмет: Русский язык,
автор: krestttt
Предмет: Русский язык,
автор: АлиночкаМалиночка123
Предмет: Математика,
автор: ДанилДК