Предмет: Математика, автор: maksimukmaks1707

1 кг печива на 8 грн дешевший ніж 1 кг цукерок за 3 кг печива і 2 кг цукерок заплатили 106 грн скільки коштує 1 кг печива і 1 кг цукерок

Ответы

Автор ответа: gelll1gelllies
6

Ответ:

Кг печива 18 грн, кг цукерок 26 грн

Пошаговое объяснение:

Х- кг печива

Х+8- кг цукерок

3х+2х+8+8=106

5х+16=106

5х=106-16

5х=90

Х= 18

Кг печива- 18 грн

Кг цукерок- 18+8=26 грн

Автор ответа: Аноним
2

x-y=8

2x+3y=106

y=x-8

2x+3*(x-8)=106

2x+3x-24=106

2x+3x=106+24

5x=130

x=26

y=26-8

y=18

Похожие вопросы