Предмет: Физика, автор: VorGo

На 1 поверсі Барометр показує
762мм.рт.ст
А на даху 759мм.рт.ст
Яка висота будинку

Ответы

Автор ответа: miwa12121
1

Ответ:

30м

Объяснение:

762-759=3 мм.рт.ст

1 мм.рт.ст = 10м

3 мм.рт.ст = 30м

Похожие вопросы