Предмет: Физика,
автор: lavanda32
Помогите ребята ❤️
Якщо катушку приєднати до джерела постійної напруги 15В, сила струму в ній була 0.5А. Якщо ж її приєднати до джерела змінної напруги з частотою 50Гц, сила струму зменшилась до 0.3 А. Яка індуктивність катушки?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
L=0.127Гн
Объяснение:
Для постійної напруги R=U/I=15/0.5=30 Om,
Для змінної напруги: Z=U/I=15/0.3=50 Om,
де Z=√R²+Xl², Xl=√Z²-R²=40 Om, Xl=(XL)
Xl=2пfL=6.28*50Гц*L(Гн), L=40/314=0.127Гн
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: Дрёма
Предмет: Английский язык,
автор: yuliyaivanova
Предмет: Математика,
автор: аня56857
Предмет: Литература,
автор: you46