Предмет: Химия,
автор: 5923sssp5lc6z
Обчислити масу осаду, який утвориться при взаємодії барій хлориду масою 2,08 г з сульфатною кислотою.
Помогите пожалуйста)
Ответы
Автор ответа:
2
Объяснение:
BaCl2 + H2SO4 = BaSO4 + 2HCl
1)n(BaCl2) = m(BaCl2) : M (BaCl2) =
=2,08г : 208г/моль =0,01моль
2) n(BaCl2) = n(BaSO4) = 0,01 моль
3) m(BaSO4) = n(BaSO4) × M(BaSO4)=
= 0,01 моль × 233г/моль = 2,33г
ответ: 2,33г
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: alan2005
Предмет: Математика,
автор: asdfghjkl789
Предмет: Литература,
автор: raisaalekseevna55
Предмет: Алгебра,
автор: yatvoydroug