Предмет: Физика, автор: naziraaskar6

Трактордың тарту күші 30кН. Ол платформаны 3м/с жылдамдықпен тартып келе жатса, 15мин-та қандай жұмыс атқарады?

Ответы

Автор ответа: baganaly
5

Ответ:

Объяснение:

Бер:

F=30кН

v=3м/сек

t=15мин=15×60сек=900сек

Т.к А - ?

А=F×S=F×v×t=30×3×900=81000КДж

Похожие вопросы