Предмет: Физика, автор: forejasmin21

На повністю занурене в бензин (густина 710кг/м^3) тіло діє архімедова сила 12Н. Який об'єм має тіло?

Ответы

Автор ответа: vincnt
0

Ответ:

V = 0,0016 м³

Объяснение:

F = 12H

ρ = 710 кг/м³

V - ?

сила архімеда:

F = g×V×ρ

поділимо на g×ρ:

V = F/(ρ×g)

V = 12H/(710 кг/м³ × 10 H) = 0,0016 м³

Похожие вопросы