Предмет: Физика,
автор: princesamilana40
Помогите решить задачи по физике 7 класс :
1.)Яку роботу виконує сила 20 Н, під дією якої тіло переміщується на 2 м?
2.)Яку роботу виконує хлопчик за 16 с, розвиваючи потужність 50 Вт?
3.)Яку потужність розвиває людина, якщо вона за 5 хв виконує роботу 21 кДж?
ДАЮ 25 БАЛЛОВ!!!
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
1.20Н*2м=40Дж
2.50Вт/16с=3.125Дж
3.5хв=300с
21000Дж/300с=70Вт
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: alex19052
Предмет: География,
автор: SaNeK1997111
Предмет: Литература,
автор: Nurik0706
Предмет: Математика,
автор: nikitaz04
Предмет: История,
автор: karenpetrosyan2