Предмет: Физика,
автор: nata80977568692
два диски, щільно насадженні на вал двигуна на відстані 1 м один від одного,роблять 1000 об.хв . перпендикулярно до поверхонь дисків здійснюється постріл. Визначте швидкість кулі,якщо кутове зміщення між отворами у дисках, зроблених кулею,дорівнює 30 градусів.
Ответы
Автор ответа:
0
t=L/v=(pi/6)*T/(2pi)=T/12
v=12*L/T=12*L*f = 12*1*1000/60 м/с = 200 м/с (=720 км/час)
v=12*L/T=12*L*f = 12*1*1000/60 м/с = 200 м/с (=720 км/час)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Karina06Shutova
Предмет: Немецкий язык,
автор: Аноним
Предмет: Астрономия,
автор: berezovskij2004
Предмет: Математика,
автор: matchu
Предмет: Алгебра,
автор: настена280596