Предмет: Физика,
автор: tvoyafanatka7
Яку напругу слід прикласти до опору в 1000 Ом, щоб одержати у ньому струм 8 мА? *
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Дано :
R= 1000 Oм
I= 8 мА = 0,008 А
знайти ; U
Розвязання :
U=IR
[U]=Ом * А = В
U = 1000*0.008 = 8 В
Відповідь : U = 8 В
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: 1julia6
Предмет: Русский язык,
автор: романовая
Предмет: Русский язык,
автор: Сиверена
Предмет: Химия,
автор: JooDask
Предмет: Математика,
автор: Lol1331